Oturum Açık Kalsın
BEKO LODER (KAZICI - Y...
eklendi.
İlan No: #250
100,00 TL
Siirt / Türkiye
İlan Detayı
Beko Loder (Kazıcı -
Dahil
Aylık
Sahibinden
Sıfır
İlan Sahibi ve İletişim Bilgileri
kasım bağış
Siirt / Türkiye
Sabit Telefon (0484) 2241197 Cep Telefonu (0530) 5514956
Fax Numarası -
Sosyal Medya
Açıklama
KİRALIK KEPÇEM VAR  . HER TÜRLÜ HARFİYAT KAZI İŞLERİ YAPILIR. ŞEHİR İÇİ ŞEHİR DIŞI  ÇALIŞIRIM.ÇAIŞMA ŞARTLARIM;SAATİ:100TL    ,GÜNLÜK: 350      ,AYLIK : 7.500   TL  ÇALIŞIRIM . MAKİNAM  2011 MODEL   
Opsiyonel Ataşmanlar
  • Açılır Yükleyici Kova
  • Hidrolik Kırıcı
  • Toprak Burgusu
  • Yol Süpürgesi
İlanı toplam 865 kişi inceledi
www.plakatr.com'da yer alan kullanıcıların oluşturduğu tüm içerik, görüş ve bilgilerin doğruluğu, eksiksiz ve değişmez olduğu, yayınlanması ile ilgili yasal yükümlülükler içeriği oluşturan kullanıcıya aittir. Bu içeriğin, görüş ve bilgilerin yanlışlık, eksiklik veya yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırılığından www.plakatr.com hiçbir şekilde sorumlu değildir. Sorularınız için ilan sahibi ile irtibata geçebilirsiniz.
plakatr.com, plaka01.com, plaka06.com, plaka16.com, 34plaka.com, plaka35.com, plaka41.com Araç ilan sitelerimizdeki yer alan kullanıcıların oluşturduğu tüm içerik, görüş ve bilgilerin doğruluğu, eksiksiz ve değişmez olduğu, yayınlanması ile ilgili yasal yükümlülükler içeriği oluşturan kullanıcıya aittir. Bu içeriğin, görüş ve bilgilerin yanlışlık, eksiklik veya yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırılığından adı geçen adresler hiçbir şekilde sorumlu değildir.
Sayfa Yüklenme Süresi 3 ms - Yazılım Dizelweb.com